individual 02

Servis vozu

Poradíme si s jakoukoli situací, která může na voze nastat. Konzultujeme s vámi možnosti oprav s určením předběžné ceny, ať už se jedná o rutinní prohlídku, nebo velkou údržbu.
Nemáte čas řešit servis ? Nevadí, nechte to na nás, a s programem BEZ STAROSTI ( 1 999,- Kč/měs. ) vyzvedneme váš vůz ve vaší firmě anebo doma, a přivezeme vám ho zpět, až bude ve 100% kondici. Což je bezkonkurenční služba jen pro vás!
Opravujeme všechny typy vozů, včetně výměn čelních skel.
Máme k dispozici i kompletní pneuservis s citem pro vaše kola. Umíme opravit odřená kola tak, aby váš vůz stále vypadal jako nový.

1. Individuální úpravy vozu –
To je něco, co nás hodně baví, a u dobré kávy můžeme strávit spousty hodin vymýšlením individuálních úprav vašeho miláčka rádi děláme:

  • Optimalizace výkonu vašeho vozu - to pro nás neznamená, že vám pouze přehrajeme software v řídící jednotce, a vyšleme vás do světa napříč osudu.
    My nejprve zkontrolujeme celý vůz, provedeme důkladnou diagnostiku motoru a převodovky, a poté na brzdě změříme a zaznamenáme aktuální výkon vašeho vozu. Podle zjištěných výsledků provedeme navýšení výkonu motoru, které opět odzkoušíme a zaznamenáme na brzdě. U některých typů motorů preferujeme přídavné řídící jednotky. Vždy záleží na typu vozidla.
    Ceny se pohybují od 8 999,-Kč – 29 999,- Kč

  • Odstranění elektronického omezovače rychlosti - většina z vás bude milovníky rychlosti a adrenalinu, proto u výkonných vozů umíme odstranit elektronický omezovač rychlosti